google-site-verification: googlea7fe97346df2d838.html
evden eve nakliyat firmaları

Tempo Nakliyat

TELEFON
0532 666 31 65
FAKS
0216 379 32 56
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Evden eve nakliyat hizmeti satın alırken firmaların nakliye süreçlerinin dikkatli bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Aksi halde nakliye sonrasında yaşanılacak problemler nedeniyle karşınızda herhangi bir muhatap bulamayabilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat yapacak firmalarla anlaşmanız halinde aranızda sözleşme imzalanması gerekmektedir. Sözleşme sayesinde hakkınızı arayabileceğinizi unutmamalısınız. Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyat işlemleri yürütülürken öncelikle sizlerle iletişime geçerek nakliye süreci ile ilgili tüm bilgiler deneyimli müşteri hizmetleri danışmanız tarafından verilmektedir. Karşılıklı olarak anlaşılması halinde evinize bir ekspertiz gönderilmektedir. Ekspertiz nakliye günü gereken tüm ihtiyaçları belirlemek üzerine gönderilmektedir. Ayrıca nakliye fiyatları belirlenirken expertiz raporunun kullanıldığı unutulmamalıdır. Her konuda karşılıklı olarak anlaşma sağlanması halinde bir sözleşme imzalayarak karşılıklı olarak nakliye hizmetinden doğacak sorunlar sorumluluk altına alınmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için sizlerin mutluluğuna çok önem vermektedir.

İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinin önemini bilen firmamız kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti gerçekleştirebilmek için nakliye aşamasında gereken ekipmanların tercihin doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmamız yeni model çelik kasa nakliye araçlarıyla hizmet sunmaktadır. Ayrıca taşıma işlemlerini yürüten personellerin taşıma, montaj ve paketleme konusunda uzman kişilerden tercih edilerek herhangi bir problemle karşılaşmanızın önüne geçmektedir. Nakliye aşamasındakullanılan ambalajlar taşıma sektörüne uygun olarak tasarlanmış kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. Ayrıca seçilen kutular ve özel taşıma paketleri yine firmamız tarafından kaliteli bir şekilde tercih edilmiştir.

Firmamız tarafından daha iyi bir taşıma süreci geçirebilmek için evden eve nakliyat işlemleri kapsamında montaj ve demontaj yapılmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri sayesinde büyük ve hantal mobilyalarınız parçalara ayrılarak paketlenmektedir. Büyük eşyaların o şekilde taşınması ve paketlenmesi imkansız olduğundan dolayı taşıma esnasında karşılaşılacak zararları en aza indirmeyi amaçlayan firmamız demontaj işlemi yürüterek mobilyaları parçalara ayırmaktadır. Yeni adrese ulaşan eşyalar yine firmamız personelleri tarafından paketleri açılarak sağlam bir şekilde montajı sağlanmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri firmamız tarafından ücretsiz olarak sizlere sunulan ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamayı amaçlayan hizmetlerdir.

Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat
Tempo Nakliyat

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
google-site-verification: googlea7fe97346df2d838.html