top of page

Acil Durum Eylem Planı

HİZMETLERİMİZ > ACİL DURUM EYLEM PLANI

ACİL DURUM EYLEM PLANI HAKKINDA

İş sağlığı ve güvenliği, hem çalışanların hem de işverenlerin öncelikli sorumluluklarından biridir. İş kazalarının ve sağlık sorunlarının önlenmesi, bir işletmenin sürdürülebilirliği ve başarısı için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle, işyerlerinde acil durumlarla başa çıkabilmek ve acil durumların etkilerini en aza indirebilmek için Acil Durum Eylem Planları önemli bir araç haline gelmiştir.

Acil eylem planı bir sivil savunma terimi olmaktadır. OSGB hizmetlerinde afetlerde iş yerinde görülebilen acil durumlara karşı alacağı önlemleri acil eylem planları içermektedir. Özellikle deprem veya yangın anında iş yerlerini güvenli bir şekilde nasıl terk edeceğini, can güvenliğini sağlamak için yapılması gereken durumları ve yaralanma durumunda yapılması gereken ilk yardım prosedürleri acil eylem planı içerisinde

yer almaktadır.

Adsız tasarım (4).png

100+

İş Ortağı

Asil İstanbul OSGB, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hedeflerine uygun çözümler üretmektedir.

Adsız(1000×1000piksel)KopyasıKopyasıKopyasıKopyası Kopyası Kopyası (3).png

Acil Durum Eylem Planı, Asil İstanbul OSGB tarafından hazırlanan, işyerinde oluşabilecek acil durumlarla başa çıkmak için alınacak adımları ve önlemleri içeren bir belgedir. Bu plan, işyerindeki risklerin değerlendirilmesi, acil durum senaryolarının tanımlanması ve acil durumların yönetimi için gerekli olan kaynakların belirlenmesini kapsar.

bottom of page